Najlepsze pomysły na aranżację kwiatów sztucznych w domu

Najbardziej podstawowym i eleganckim sposobem ekspozycji kwiatów sztucznych jest wazon z jedną odmianą. Wybierz kwiaty, które uzupełniają schemat kolorów pokoju, w którym będą wyświetlane, lub przejdź do kontrastującego schematu kolorów, aby wstrzyknąć trochę życia do przestrzeni. Jeśli chcesz użyć kwiatów jako elementu dekoracyjnego w minimalistycznej przestrzeni, to ta aranżacja jest dla Ciebie.

Wianek z kwiatów sztucznych jest nie tylko piękną ozdobą, ale także fantastycznym sposobem na wykorzystanie mniejszych lub uszkodzonych świeżych kwiatów. Wianki są uniwersalną dekoracją, którą można wykorzystać niemal wszędzie – na drzwiach wejściowych, nad łóżkiem, na ścianie, a nawet na stole. Możesz użyć tylko jednego rodzaju kwiatów do prostej aranżacji lub wymieszać i dopasować kwiaty i liście, aby uzyskać bardziej wyszukany wygląd.

Kwiatowa ściana

Można to zrobić na wiele sposobów, np. umieszczając kwiaty na drewnianej ramie, zaczepiając je na ścianie lub wykorzystując drewniane panele. Kwiaty na ścianie to świetny sposób na rozjaśnienie przestrzeni i nadanie jej osobowości. Czy to w salonie, jadalni, czy sypialni, taka konfiguracja będzie wspaniałym estetycznym dodatkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *